KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 9963203
*
nr 996 3203
Färgetsningar
4 st, Disney, 500-upplaga
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2015
kl 18:46:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 08:09:23
1
100 kr
22/11 10:55:23
2
150 kr
23/11 16:36:44
3
200 kr
23/11 18:13:30
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsningar grafik
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:14
-
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:57
*
Färgetsningar
nr 996 3203
Färgetsningar
4 st, Disney, 500-upplaga
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/11 08:09:23 | 1 | 100 kr |
22/11 10:55:23 | 2 | 150 kr |
23/11 16:36:44 | 3 | 200 kr |
23/11 18:13:30 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsningar grafik
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57 -
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:14 -
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:57